Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

 Pas Fevziut, Ben Blushi rikthen në Top Channel Agron Llakajn? (FOTO)

Në shtator sezoni i ri televiziv do të vijë me ndryshime të reja.  Në media përflitet për një largim të mundshëm të gazetarit Blendi Fevziu nga televizoni ‘Klan’ në ‘Top Channel’.

Por mesa duket drejtori i Top Channel, Ben Blushi po synon që të afrojë emisionet dhe drejtuesit më të kërkuar të momentit.

Një prej ndryshimeve më kryesore mund të jetë rikthimi aktorit të humorit, Agron Llakaj në Top Channel dhe kjo thuhet sepse ditën e sotme, ideatori dhe prezantuesi i spektaklit të humorit “Al Pazar” në “Vizion Plus” është fotografuar nga Dita me drejtorin e përgjithshëm të “Top Channel”, Ben Blushi.

(M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.