Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Pas disa javësh rritje/ Shënohet numri më i ulët i personave të infektuar më Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

Shënohet numri më i ulët i rasteve të reja me COVID në Maqedoninë e Veriut që prej disa javësh. Megjithatë numri i testeve ka qenë shumë i ulët.

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer vetëm 1 176 teste të dyshuara për COVID dhe prej tyre 387 kanë rezultuar pozitivë, ose 33 për qind e testeve të kryera.

Ndërsa shqetësues mbetet numri i lartë i viktimave, plot 35 gjatë 24 orëve të fundit. Po ashtu janë shëruar edhe 528 persona.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *