Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreSportTe FunditTe Gjitha

Pas 90 sekondash, Florian Marku mund serbin dhe jep një premtim të madh

Florian Marku mundi me nokaut serbin Sladjan Dragisic që në raundin e parë. Luftërari shqiptar u shpall kampion pasi rrëzoi dy herë serbin duke i dhënë dy goditje të forta në brinjë dhe më pas ishte vetë Sladisic që u dorëzua.

Pas mori titullin kampion Floriani dha një premtim të fortë për të gjithë shqiptarët: “ Zgjedhja e kundërshtarit nuk është në dorën time, por të menaxherëve, si puna e këtij dua tre kundërshtar për tu ndeshur” sqaroi Marku pse ishte Dragisic rivali i tij, “Dua edhe dy kundërshtar për te luftuar në UFC, iu premtoj shqiptareve që do i bëj krenarë”, premtoi Floriani.

(M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *