FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Pas 8 vitesh martesë, këngëtarja e njohur shqiptare në pritje të ëmbël

Në vitin 2011 Yllka Kuqi u martua me muzikantin, Astrit Pallaska.

Ndonëse kanë disa vite bashkë ata kanë vendosur që gjatë kësaj kohe të përqendrohen tek jeta e tyre profesionale, ndërsa së fundmi duket se gjithçka po merr një drejtin tjetër.

Sipas gazetës “Telegraf” këngëtarja është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të sjellë në jetë një fëmijë.

Shtatzënia e saj është vënë re edhe në fotot që publikon së fundmi në Instagram, ku shfaqet e veshur me rroba më të gjera se zakonisht.

Sigurisht që kjo mund të jetë një mënyrë që ajo të fshehë barkun dhe pritjen e ëmbël ta mbajë larg publikut.

Fjalët Kyce

Konferenca e Donatorëve mblodhi 1.15 miliardë euro për rimëkëmbjen e Shqipërisë pas tërmetit. Mendoni se do të shkojnë te njerëzit në nevojë?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *