Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Makinat përplásen kokë më kokë në Radhimë, një person niset me urgjèncë në spítal

Një aksídent është regjistruar këtë pasdite në Radhimë dhe për pásojë është plágosur një person i cili është dërguar në spítal, gjendja shèndetësore e të cilit ende nuk dihet.

Dy automjete janë përplásur kokë më kokë me njëri -tjetrin në vendin e njohur si “Paradisë” afër Coca Bongos në Radhimë.

Ende nuk janë të njohura shkaqet dhe rrethanat e këtij aksídenti ndërsa blutë kanë mbërritur në vendin e ngjarjes për të hèdhur më tepër dritë.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *