AktualitetFlashRajoniTe FunditTe Gjitha

Panik në Tetovë, bombë pranë ambjenteve të burgut (FOTOT)

Alsat njofton se para pak çastesh  në afërsi të derës hyrëse të burgut të Tetovës është gjetur një bombë. Bomba e hedhur fatmirësisht nuk ka eksploduar.

Në bazë të informacioneve të para të pakonfirmuara dyshohet të jetë bombë dore e tipit kashikara. Ende nuk dihen motivet e hedhjes së bombës.

Sektori i Punëve të Brendshme ka izoluar gjithë rrugën dhe pritet që ekipi anti-bombë  të arrijë në vendngjarje për ta larguar mjetin shpërthyes./Alsat

A ju duket i drejtë vendimi i qeverisë Rama për të kufizuar dhe lëvizjen e këmbësorëve si masë për të parandaluar përhapjen e COVID 19?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *