Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Ky është kryeministër me personalitet të shumëfishtë”, ish-deputetja publikon pamjet e urdhrit të Ramës për pròtestën (VIDEO)

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Oriola Pampuri ka reaguar në rrjetin social Facebook në lidhje me situatën e shembjes së teatrit .

Krahas shkrimit të Pampuri thotë ku e quan kryeministrin me personalitet të dyfishtë sa i përket qëndrimit në lidhje me sjelljen e policisë ndaj qytetarëvë ka publikuar edhe një video.

Sipas ish-deputetes së PD-së në video shihen pòlicë me ármatim të rëndë që hyjnë në godinë ku ndodhen artistë dhe aktivistë.

Postimi i plotë

“Ky eshte Edi Rama, kryeministri me personalitet te shumefishte. Pòlice te ármatosur, te dhùnshem, me urdhër te ketij personazhi psikòpatologjik ne krye te shtetit, i cili nga njera ane urdheron te dhùnohen artiste, e qytetare te ndershem, nga ana tjeter, aktron e mohon gjithcka.
Vota e qytetareve do te jete fundi i tij”.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *