Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaTe FunditTe Gjitha

Përleshje me thíka në kryeqytet/ Një person i plagosur rëndë (Pamjet e qarta të momentit )

Një përleshje me thika ka ndodhur ndërmjet disa personave në rrugën “Rexhep Luci” në Prishtinë, ku një person ka mbetur i lënduar. Policia ka njoftuar se janë duke ndërmarr veprime hetimore për këtë rast.

Më poshtë janë dhe pamjet e sherrit mes disa personave që ka përfunduar vetëm pas ndërhyrjes së policisë, me spray lotsjellës.

“Me datën: 27.06.2020, rreth ores:11:45, Policia ka pranuar informatën për një rrahje në progress në Rr.Rexhep Luci, në Prishtinë. Njësia policore ka dal menjeherë në vendin e ngjarjes dhe aty ka hasur në personat të cilët dyshohet se janë përerfshirë në rrahje. Një person raportohet të jetë lënduar nga një mjet i mprehtë. Njësitet kompetente policore janë duke ndërmarr veprime hetimore për të sqaruar rrethanat e këtij rasti”, thuhet në njoftimin e policisë.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *