Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Pamje të tmerrshme, burri vret gruan për 23 cent (Fotot)

Mediat e huaja kanë publikuar pamje të tmerrshme të rregjistruara nga kamerat e sigurisë, ku një burrë qëllon për vdekje me armë zjarri një grua të pastrehë e cila kërkonte vetëm 23 cent.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Rio de Janeiro, ku burri pa u menduar dy herë i ka drejtuar armën gruas duke e lënë të vdekur në tokë.

Skena me gjakftohtësi e transmetuar të mërkurën në Rede-TV në Brazil tregon lypësen e pastrehë Zilda Henrique, 31-vjeçare, duke iu afruar burrit në Rua Barao de Amazonas në Rio të shtunën.

Burri, i identifikuar më vonë si, Aderbal Ramos, ndalet, nxjerr pistoletën nga brezi dhe qëllon Henriqu, e të paktën dy herë ndërsa ajo kthehet dhe po përpiqej të kalonte përtej rrugës, por pa sukses. Ramos u mor në paraburgim dhe po mbahet në Stacionin Policor Niteroi, thonë mediat e huaja.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *