AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

PAMJE TË RËNDA/ Vdes shoferi në Theth, trupi i të riut i mbuluar në tokë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e Thethit, ku një shofer ka humbur jetën pas kontaktit me energjinë elektrike.

Viktima po shkarkonte tulla nga mjeti ku më pas ka rënë në kontakt me linjën e tensionit të lartë duke humbur edhe jetën.

Në lidhje me këtë ngjarje është njoftuar edhe policia e cila është nisur drejt vendit të ngjarjes. Nuk dihet ende identiteti i viktimës.

Sipas dëshmitarëve mosha e viktimës është e re, ndërsa Faxweb.al ka siguruar dhe pamjet nga vendngjarja, ku shihet trupi i pajetë i mbuluar në tokë.

Fjalët Kyce

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *