Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Pamje të rënda të aksidentit me dy të vdekur, makinat bëhen copash nga përplasja

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Hardhishtë, në Shijak. Dy mjete janë përplasur me njëri-tjetrin për pasojë kanë humbur jetën të dy drejtuesit e mjeteve.

Siç shihet edhe nga pamjet, përplasja ka qenë shumë e fuqishme, duke ju marrë jetën në vend dy drejtuesve të mjeteve.

“Më datë 10.10.2019, rreth orës 16:00, në Hardhishtë, Shijak automjeti tip Benz me drejtues shtetasin M.T., 44 vjeç, banues në Durrës është përplasur me një automjet tjetër tip Benz me drejtues shtetasin N.H., 41 vjeç. Për pasojë, kanë ndërruar jetë të dy drejtuesit e mjeteve. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.”- njofton policia.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *