Pamje të rënda nga sherri në Kamëz, i riu goditet “pa mëshirë” me levë hekuri djalin e shtrirë në tokë (VIDEO)

Një të riu i është rrezikuar jetë gjatë një sherri të ndodhur sot pranë terminalit të autobusëve pranë rrethrrotullimit të Kamzës. Siç duket edhe nga pamjet e publikuara nga JOQ, shihen që disa të rinj dhunojnë me grushta dhe levë hekuri një djalë, i cili përpiqet të mbrohet duke përdorur këmbën si mburojë. I riu, … Continue reading Pamje të rënda nga sherri në Kamëz, i riu goditet “pa mëshirë” me levë hekuri djalin e shtrirë në tokë (VIDEO)