AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Pamje të rënda, futbollisti pëson dëmtim horror dhe shkakton panik në gjithë stadiumin

Një episod i frikshëm ka ndodhur së fundmi në stadium në Ligën e parë të Rumanisë, në ndeshjen mes Dinamo Bucuresti dhe FC FCSB.

Futbollisti i Dinamos, Slavko Perovic, mori një goditje dhe ra në tokë pa ndjenja duke shkaktuar panik te të gjithë të pranishmit.

Stafi mjekësor i të dy ekipeve hyri shpejt në fushë, për ta parandaluar më të keqen.

Gjatë marrjes së ndihmës së parë mjekësore, Slavko Perovic u përmend dhe më pas është dërgua menjëherë për në spital, teksa raportohet së fundmi se gjendja e tij duket e përmirësuar.

A ju duket i drejtë vendimi i qeverisë Rama për të kufizuar dhe lëvizjen e këmbësorëve si masë për të parandaluar përhapjen e COVID 19?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *