Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Pamje të rënda/ Aksident në Shkodër, dyshohet për 4 të plagosur rëndë (FOTO)

Një aksident i rëndë është shënuar në Shkodër ku burime bëjnë me dije se si pasojë e tij kanë marrë lëndime të rënda 4 persona.

Faxëeb.al mëson paraprakisht nga burime jo zyrtare se ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Shkodër-Hani i Hotit në zonën e Vrakës, ndërsa dyshohet për 4 të lënduar rëndë.

Mësohet se në aksident janë përfshirë dy automjete dhe ashtu sikurse duket edhe nga fotot mendohet se përplasja ka qenë mjaft e fortë

 

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *