Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashSportTe FunditTe Gjitha

Pamje skandaloze/ Tifozët e Lazios pushtojnë Glasgow, simbole naziste në marshim (Video)

Italia po vuan shumë nga problemet me racizmin dhe shembulli më i qartë janë tifozët e Lazios. Mbështetësit e kryeqytetasve kanë mbërritur në Skoci, aty ku do të luajnë për ndeshjen e Europa Leagues kundër Celticut.

Ultrasit e Lazios kanë tërhequr vëmendjen për keq, pasi në marshimin e tyre në mes të qytetit të Glasgow kanë kënduar kore raciste dhe kanë bërë simbole naziste. Një njollë që vazhdon të përndjekë Italinë nga sjellje të tilla të tifozerisë.

 

 

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *