Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Pamje nga vendngjarja/ Të armatosur me kallash grabitësit bastisin argjendarinë në Gjirokastër, marrin gjithë floririn e ndodhur nën banak

Një vjedhje me armë ka ndodhur pasditen e sotme në Gjirokastër, ku dy grabitës të armatosur me kallashnikov kanë bastisur një argjendari në lagjen ’18 Shtatori’ të qytetit.

Nuk dihet ende vlera e bizhuterive të grabitura, por burime për FaxNews bëjnë me dije se është marrë gjithë floriri i gjendur nën banakun e argjendarisë

Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar me urgjencë drejt vendngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e saj.

Siç shihet dhe nga pamjet, përreth argjendarisë shihet një grumbull i madh qytetarësh të cilët janë tronditur nga ngjarja e ndodhur ndodhur.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.