Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Pamje dhe forma fantastike, dukesha e Kembrixhit shkëlqen në eventit mbretëtror

Kate Midelton shfaqet rrëzellitëse gjatë Performacës Mbretërore në Britani . Dukesha e cila ishte në krah të princ William dukej shumë në formë edhe pse është 5 muajshe shtatëzënë.

Dukesha 35 vjeçare e Kembrixhit është në pritje të fëmijës së saj të tretë, pas djalit dhe vajze se saj.

Veprimtaria vjetore mbahet në mbështetje të fondit të mirëfilltë të artistëve të muzikës, nga e cila Mbretëresha është mbështëtëse. (M.Q/Faxweb)

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *