Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Nora Istrefi dhe këtë verë në top-formë , këngëtarja shfaqet me bíkini mbi jaht

Nora Istrefi ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për format e saj trupore, që me të vërtetë janë për t’u pasur zili. Këngëtarja është duke shijuar pushimet në një plazh dhe këtë e ka konfirmuar vetë ajo përmes një postimi në rrjete sociale.

Nora shfaqet mbi një jaht me bíkini rozë, të cilat ia tregojnë më të tonifikuar fizikun, edhe pse ajo tashmë prej disa vitesh është bërë nënë e një vajze.

Pas imazheve me bíkini rozë, këngëtarja realizoi fotografi me bíkini të bardha, të cilat ia theksonin figurën trupore. Teksa pozoi në jahtin luksoz, Nora vuri në pah këmbët s*ksi, ndërsa nuk munguan komentet pozitive nga ana e ndjekësve.

Krahas fotos, Nora ka dhënë lajmin për fansat se shumë shpejt pritet që të publikohet projekti i saj më i ri.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *