Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Pak para fillimit të ndeshjes, Era Istrefi bën prova në stadiumin e ri (Video)

Këngëtarja Era Istrefi është një nga artistet që do të performojë sot në ceremoninë e inaugurimit të stadiumit “Air Albania Stadium”.

Këngëtarja do të këndojë këngën “Live it up”, që ishte kolona zanore e Botërorit “Rusi 2018”, ndërsa në një video të publikuar nga koreografi Albi Nako, shihet Era teksa bën provat në fushën e stadiumit të ri.

Veç Era Istrefit, në ceremoninë e inaugurimit do të performojnë edhe Flori Mumajesi  me këngën “Kuq e Zi je ti”, pa Elvana Gjatën, Aurel Gaçe e cila do të këndojë “Xhamadanin vija vija”, si dhe Juliana Pasha që do të këndojë “Himnin e flamurit”.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *