Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Pa respektuar asnjë masë anti-Covid dhe të mbledhur masivisht në ‘Club’, rinia socialiste mbështetëse e Ornaldo Rakipit feston si e ‘çmendur’ fitoren

Në rrjete sociale po qarkullon një video, në të cilën shihen përkrahësit e deputetit të zgjedhur të Partisë Socialiste, Ornaldo Rakipi, duke festuar masivisht në ambientet e një Clubi.

Në një kohë kur masat anti-Covid dhe ora policore janë ende në fuqi, rinia socialiste përkrahëse e një debuteti të dal nga fundi i listës së PS-së, ka zgjedhur të festojë fitoren në kundërshtim me ligjin.

Pa maska dhe pa ruajtur asnjë masë të distancimit social të rinjtë shihen mjaft të lumtur për përfaqësimin e tyre më të ri në parlamentin shqiptar me një deputet të dal nga hiçi.

Rakipi i ndodhur në vendin e 30 të listës së Partisë Socialiste, mundi të mblidhte 15658  vota personale duke surprizuar të gjithë dhe duke rrëmbyer karrigen e një deputeti në listën e sigurt të të majtëve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.