Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Pa asnjë shpjegim, shoqërohet në komisariat avokati i njohur

Është shoqëruar nga ana e Policisë menjëherë pas protestës së sotme avokati i shoqërisë civile Adriatik Lapaj.

Protesta ishte në lidhje me ndërtimin e incineratorit në Verri, ku një pjesë e banorëve ishin vendosur përpara ambjenteve të Kuvendit.

Lapaj është shoqëruar në komisariatin numër 1. Protesta vijon edhe pas shoqërimit të Lapajt.

Po ashtu janë bashkuar me ta dhe protestuesit e By-passit të Fierit.

‘Pas fjalës time kundër plehrave në Vërri po me shoqërojnë në Komisariatin nr. 1’, shkruan Lapaj në Facebook, duke bërë publike edhe foto.

(E.K/FAXWEB)

 

 

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *