Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

OSHEE i vë flàkën linjave të internetit, rrezikon dhe 30 mjete të parkuara në Tiranë

Një gabim i punonjësve të OSHEE-së, i ka vënë flàkën kabujve ne një pusete të transmetimit, duke rrezikuar djegien e më shumë se 30 makinave në zonën e Laprakës, pranë zonës së njohur si ‘dogana’.

Ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së djeshme, ndërkohë që puseta e përfshirë nga flàkët ka dëmtuar edhe operatorë të tjerë interneti dhe transmetimit të televizioneve.

Mësohet se janë djegur kabujt e transmetimit të disa kompanive, mes të cilëve dhe Albtelekom, duke dëmtuar transmetimin e sinjalit të televizioneve dhe të internetit.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *