Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Oriola Marashi e ‘ekzagjeron’ këtë herë, publikon foto pa të brendshme

Modelja e njohur Oriola Marashi është komentuar gjithmonë për format e saj trupore.

Çdo foto e saj provokative publikuar nga modelja nuk kalon pa u komentuar, as nga ndjekësit, të dilët duket se ndahen në kampe.

Dhe ditën e sotme ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një mini fustan të çarë ku duket se modelja është pa të brendshme.

‘Ju dua të gjithëve’, ka shkruar krahas fotos modelja.

Si gjithmonë dhe këtë rradhë nuk kanë munguar komentet të tipit ‘Bish je’ ‘Kryevepër’ etj.

Në pak orë fotoja ka marrë me mijëra pëlqime, po sigurisht që sytë na mbetën te çarja e fustanit.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *