FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Ori Nebiaj vë në siklet të ftuarin; I propozon live në emision që “ta marr për shpi”

Ori Nebiaj, një ndër prezantueset më të thjeshta të ekranit shqiptar ka çuditur mëngjesin e kësaj të premte kur i propopozoi live, pa e vrarë fare mendjen të ftuarit të saj.

Ka qenë artisti nga Kosova Capital T, ai që ka qenë pjesë e puntatës së sotme të programit të mëngjesit në Top Channel, për të folur për koncertin e tij recital që do të mbajë në Tiranë më 19 shtator në orën 19:00.

Gjatë bisedës, prezantuesja i ka renditur Trim-it (emri i vërtetë i Capital T) gjithë cilësitë e tij të mira si “i talentuar, i mirë, modest, human, i bukur, human” dhe ndërsa biseda është drejtuar drejt jetës së tij personale, e kur Isli e pyet se çfarë po ndodh me çështjet personale, Ori ‘e vë në siklet’ të ftuarin duke e pyetur troç

“Ore beqar je”? thashë ta kryejmë kështu shpejt e shpejt. Ta marr me vete në shtëpi”.

 

View this post on Instagram

 

Ori Nebijaj vë në “siklet” Capital T😂😍 @topchannelalbania @top_albania_radio @truekapo @ori_nebijaj @isli_islami

A post shared by Wake Up në Top Channel (@wakeup_topchannel) on

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *