FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Ori Nebiaj vë në siklet të ftuarin; I propozon live në emision që “ta marr për shpi”

Ori Nebiaj, një ndër prezantueset më të thjeshta të ekranit shqiptar ka çuditur mëngjesin e kësaj të premte kur i propopozoi live, pa e vrarë fare mendjen të ftuarit të saj.

Ka qenë artisti nga Kosova Capital T, ai që ka qenë pjesë e puntatës së sotme të programit të mëngjesit në Top Channel, për të folur për koncertin e tij recital që do të mbajë në Tiranë më 19 shtator në orën 19:00.

Gjatë bisedës, prezantuesja i ka renditur Trim-it (emri i vërtetë i Capital T) gjithë cilësitë e tij të mira si “i talentuar, i mirë, modest, human, i bukur, human” dhe ndërsa biseda është drejtuar drejt jetës së tij personale, e kur Isli e pyet se çfarë po ndodh me çështjet personale, Ori ‘e vë në siklet’ të ftuarin duke e pyetur troç

“Ore beqar je”? thashë ta kryejmë kështu shpejt e shpejt. Ta marr me vete në shtëpi”.

 

View this post on Instagram

 

Ori Nebijaj vë në “siklet” Capital T😂😍 @topchannelalbania @top_albania_radio @truekapo @ori_nebijaj @isli_islami

A post shared by Wake Up në Top Channel (@wakeup_topchannel) on

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *