Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Opozita e gjitha në rrugë, ministrat e Edi Ramës kuvendojnë në oborrin e Parlamentit (Fotolajm)

Ndërkohë që opozita ka dalë në rrugë për të protestuar në katër akse kryesore të vendit, në Kuvend kryeministri Rama bëri rolin e viktimës duke u tërhequr përkohësisht nga tartifa e Rrugës së Kombit.

Nga ana tjetër në Kuvend ministrat kanë marrë pak kohë që të dalin në ambjentet e jashtme duke biseduar mes tyre. Niko Peleshi shihet kokë më kokë me ministrin e jashtëm Ditmir Bushati, ndërsa ca më tutje shihet dhe Ulsi Manja duke biseduar me Gjiknurin.

Opozita kërkoi sot shtyrjen e seancës parlamentare, kërkesë e cila u hidh poshtë nga ana e kreut të Kuvendit Gramoz Ruçi.

(E.K/FAXWEB.AL) 

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.