AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Operacioni i madh antidrogë, kush janë personat e ndaluar (Emrat)

Një aksion i forcave operacionale është zhvilluar ditën e sotme në Tepelenë.

Bëhet me dije se deri tani janë vënë në pranga 7 persona, mbi të cilët rëndon akuza e grupit të strukturuar kriminal  dhe prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike.

Ndërkohë burime për faxweb kanë zbulaur edhe 5 emrat e personave të ndaluar në kuadër të këtij operacioni.

Është vënë në pranga të policisë, Edi Balla, Arbër Brahimi, Shpëtim Brahimi, të tre vëllezër. Dy të fundit janë ndaluar në banesat e tyre.  Ndërkohë po ashtu janë ndaluar Agron Manka, nga Këlcyra, Bilbil Shqalshi nga Mirdita, dhëndër në Memaliaj.

Të gjithë këto persona kanë qenë në procedim për një kohë të gjatë.

 

Fjalët Kyce

A do i përgjigjeni thirrjes së Presidentit Meta për të dalë në shesh në 2 mars në mbrojtje të demokracisë dhe Kushtetutës së vendit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *