Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Operacion i madh nga forcat operacionale, arrestohen 7 persona. Grup i strukturuar kriminal dhe…

Një aksion i forcave operacionale po zhvillohet paraditen e sotme në Tepelenë.

Burime për Faxweb.al bëjnë me dije se derimë tani janë vënë në pranga 7 persona, mbi të cilët rëndon akuza e grupit të strukturuar kriminal  dhe prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike.

Nuk dihet ende identiteti i personave që janë arrestuar nga ana e Policisë, pasi operacioni është ende në zhvillim.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *