Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Ooo, si na kishte shpëtuar! Erion Veliaj puth në kokë Olta Xhaçkën (FOTO)

Ka një foto që na kishte shpëtuar në këto ditët e fundit. Është ajo e Kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, dhe ministres së Mbrojtjes Olta Xhaçka.

Ata njihen për miqësinë e tyre të hershme, edhe pse kohët e fundit angazhimet sa në ministri sa në Parlament i kanë ndarë paksa.

Ata e filluan jetën publike në të njëjtën kohë si pjesë e shoqërisë civilie te “Mjaft”. Më pas edhe në Partinë G99. Më vonë karrierat e tyre ecën përpara, në drejtime të ndryshme, por mesa duket ata vijojnë të jenë shumë miq bashkë.

Në takimin e organizuar nga Presidenti i Republikës, Ilir Meta, në Pallatin e Brigadave, me rastin e festave të nëntorit, Erioni dhe Olta janë takuar përzemërsisht si dy miq që kanë rrugëtuar bashkë për disa kohë. 

(E.K/FAXWEB)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *