Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Olta Gixhari tremb fansat që në pikë të mëngjesit, ç’i ka ndodhur fytyrës së saj (FOTO)

Aktorja është një nga femrat më të komentuara të shoëbizit shqiptar për karakterin e saj të lirshëm. Olta Gixhari është shquar për pamjen  e saj pasi gjithmonë  e kemi parë seksi dhe të kuruar.

Por këtë mëngjes më anë të një videoje ajo ka ndryshuar mendimin e të gjithë fansave për të.

Shohim një fytyrë të zbehtë, rrathë sysh, dhe shenja lodhjeje.

Çfarë i ka ndodhur fytyrë së Oltës?! Apo thjesht nuk ka vënë me make-up?!

Gjithsesi përsa i përket aktrimit ajo do të mbetet një aktore ë shkëlqyer.

(F.M/Faxweb)

c8e0aca6-9851-434c-abfc-f76eaa4b4b8b.jpg

205eef2e-5111-44bd-9ae4-24c769c77b2e.jpg

a7f3efdb-ea7d-46b2-a896-9f6250bd60ef.jpg

00001a49-d540-4782-82f6-d6c89081fac2.jpg

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *