Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“O Xhemi nuk je 20 vjeçe që të rregullosh b*thët”, moderatorja nuk ia përton komentuesit

Xhemi Shehu është një nga personazhet më të dashura të ekranit shqiptar, e cila ka rreth vetes një numër shumë të madh fansash.

Moderatorja e njohur është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë nuk nguron që të publikojë foto nga përditshmëria e saj. Së fundmi Xhemi ka publikuar një foto, teksa shihet duke u kujdesur për shëndetin fizik.

Dhe siç ndodh shpesh me personazhet publike, kjo foto nuk ka kaluar pa u komentuar. Një ndjekës i shkruan moderatores:

“Ooooo xhemi nuk je 20 vjec te rregullosh b*thet, mosha ben te veten sbehet gje me zor, qetesohu se je mir per moshen qe ke”- i shkruan ndjekësi.

Por Xhemi nuk e ka lënë pa përgjigje komentuesin dhe i kthehet: “Problemi jot qe mendon se ne palester shkohet per te rregulluar b*then prandaj po te pergatis qe kete poze mund te shohesh edhe kur te shkoj 60!”

(M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *