Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Nxorrën informacione për një magazinë kanabisi, pezullohen dy policë

Dy efektivë të Policisë së Elbasanit janë pezulluar nga detyra pasi dyshohet se kanë nxjerrë një informacion sekret.

Njeri prej tyre është specialisti i Sektorit të Krimeve, E.Gj dhe tjetri, inspektor i Krimeve të Rënda, E.H. Veç pezullimit, ndaj tyre ka nisur edhe hetimi administrativ.

Informacioni kishte lidhje me hetimet që po kryheshin për një magazinë kanabisi.

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *