Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Nxori foto nudo, shkarkohet nga puna zyrtarja e administratës së Putin

Një 27-vjeçare nga Siberia ka marrë pjesë në konkursin e versionit rus të “Playboy” dhe u ka dërguar disa foto të saj lakuriq, por kjo i ka kushtuar shumë.

Modelja Ana Anufrieva thotë se pas lajmit, as babai nuk i drejton më fjalën dhe pas humbjes së punës u detyrua të shesë edhe shtëpinë që kishte marrë me kredi.

Tani ajo është e pastrehë, pa të dashur, thotë që e ka të pamundur të gjejë punë dhe familja refuzon të komunikojë. Megjithatë, nuk pendohet që e dërgoi foton te konkursi i Playboy.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *