Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

10-vjeçari merr drogë me vete në shkollë, shoku i klasës e “spiunon” tek mësuesja

Një 10-vjeçar në zonën e Alessios pranë Savonës është raportuar se kishte marrë lëndë n arkotike me vete në shkollë.

Shërbimet sociale e kishin gjetur brenda në çantën e tij të shkollës dhe çështja u raportua në gjykatën e të miturve.

Ai e nxori dr ogën nga çanta dhe ia tregoi shokëve të tij të klasës në shkollën fillore, shkruajnë mediat italiane. Qëllimi i tij ishte t’i bënte përshtypje miqve të tij, por nuk i shkuan planet ashtu siç i kishte menduar.

Një prej nxënësve e raportoi incidentin tek mësuesja, e cila më pas njoftoi policinë. Oficerët gjetën hashashin në mes të librave, ndërsa djali filloi të qante.

Kanë nisur he timet për të zbuluar se prej kujt e kishte siguruar lëndën narkotike.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.