Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


PolitikëTe FunditTe Gjitha

“Nuk të shoh dot të dytin pas Patozit”, Mustafaj i kthen përgjigje qytetarit

Ish deputeti demokrat, Besnik Mustafaj mungoi në takimin e djeshëm në Korçë të grupit anti-Basha, ku Astrit Patozi shpalli “Lëvizjen për Ringritjen e PD”.
Me anë të një postimidha arsyet pse mungoi në takim, të shumta ishin komentet e qytetarëve.
Një i shkruan Mustafaj se nuk e sheh të dytin pas Patozit.

Ndërkohë që ish-deputeti i përgjigjet se ai do të jetë i dobishëm për të kthyer PD-në disa standarte, pa të cilat ajo nuk ka të ardhme.

Ai shton se do të mbeshtes Patozin dhe do te mbeshtesë  këdo tjeter që do të përpiqej t’i ndalte hovin Bashës

“Faleminderit Fatmir. Une jam perfshire ne kete levizje vetem se po shoh PD-ne rrokullime. Dhe po perpiqem te jem i dobishem per te kthyer ne partine tone disa standarte, pa te cilat ajo nuk ka te ardhme. Po mbeshtes Patozin dhe do te mbeshtesja kedo tjeter qe do te perpiqej t’i ndalte hovin Bashes, i cili po e merr PD-Ne peng per ta asgjesuar. Kjo eshte bindja ime e sinqerte”, replikon Mustafaj.

(S.SH/Shuplaka)

Fjalët Kyce

Pas rritjes së rasteve të reja dhe vdekjeve nga COVID 19 a mendoni se qeveria dhe Komiteti Teknik duhet të ashpërsojnë masat antiCovid?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *