Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashKosovaPolitikëTe FunditTe Gjitha

Nuk pyeti për pasojat, kush është politikani i vetëm në Serbi që uroi Vjosa Osmanin për detyrën e re

Nikola Sandulovic, kryetari i Partisë Republikane të Serbisë i uron znj.Vjosa Osmani postin e Presidentes së Republikës të Kosovës!

I vetmi politikan serb që jo vetëm ka një qasje krejt ndryshe nga regjimi aktual i Vuçiçit por edhe i vetmi politikan i Serbisë që prej vitesh ka njohur Kosovën si Republikë dhe disa herë ka kërkuar falje për krimet serbe në Kosovë.

Ditën e diel, Vjosa Osmani u zgjodh Presidentja e re e Kosovës, pas 3 seancash të vështira votimi në kuvend. Ajo mori zyrtarisht detyrën ditën e sotme.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.