Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Nuk përmbahet djali nga Tirana, vetëkënaqet në ballkonin e shtëpisë (VIDEO)

Izolimi, si masë kundër përhapjes së koronavirusit ka sjellë mjaft skena të çuditshme në të gjithë vendin, që në shumicën e rasteve janë për të qeshur. Mirëpo ka persona që izolimi i shtyn të bëjnë veprime të pahijshme.

E ndonëse jemi në 2020-ën, episodet e turpshme vijojnë të marrin përmasa të frikshme në vend.

Maniakët kanë marrë një tjetër “trajtë” dhe kanë nisur të shfryjnë epshin e tyre vend e pavend, kryesisht në Tiranë.

Një video e turpshme është publikuar së fundmi ku një djalë i ri, ka dalë në ballkonin e shtëpisë dhe ka filluar të vetëkënaqet me organin e tij gjenital.

Pamjet janë shqetësuese, por edhe një këmbanë alarmi për institucionet që këta persona të marrin atë që meritojnë.

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *