Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Nuk ndalen ngjarjet e rënda në Iran, tërmet i fuqishëm pranë bazës bërthamore

Ndërsa Irani lëshon raketa në bazat e koalicionit amerikan dhe ndërkombëtar në Irak, një tërmet goditi vendin e Ayatollah.

Tërmeti ndodhi në Bushehr, afër bregdetit të Gjirit. Për momentin nuk raportohet për të vdekur apo për të palosur.

Sipas agjencisë së lajmeve Irna, një tërmet me madhësi 4,9 ka goditur një zonë afër një centrali bërthamor iranian në Bushehr, afër Gjirit.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *