Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Nuk marrin kempin prej javësh, protestojnë qytetarët në Allias: Ku ta gjesh Enverin, jemi me halle, me borxhe!

Dhjetra qytetarë kanë protestuar sot në Allias, pasi nuk kanë marrë ende pagesën e kempit, duke kaluar më shumë se 10 ditë nga data e përcaktuar.

Me dokumentet e ilaçeve në duar, ata shprehen se e kanë të pamundur që të vijojnë jetën e tyre normalisht pasi janë të zhytyr në borxhe.

“Unë jam invalid i përhershëm, edhe shajnë Enverin këta, ai 200 lekë kilen e mishit e kishte, këta e kanë 8 mijë e 500”, shprehet një prej protestuesve, që qendron jashtë zyrës së postës.

“Këtu të mashtrojnë, jemi me nga dy të sëmurë në shtëpi”,

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *