Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Nuk kam asnjë në krah”, deklarata e papritur e Adrola Dushit: Ndoshta tremben nga origjina ime si…

Modelja e njohur shqiptare tha gjatë një interviste se momentalisht nuk ka asnjë person në krah, gjatë një rrëfimi ku foli për jetën e saj përtej asaj që shpesh ndjekësit dhe fansat shohin përmes rrjeteve sociale, duke përmendur si arsye të mundshme origjinën e saj.

“Nuk kam asnjë në krah. Ndoshta tremben nga origjina ime, si mirditore”, tha Adrola, ndërsa më pas pohoi gjatë emisionit “E Diell” se nuk mund të tregohen të gjitha.

Adrola u shpreh gjithashtu se nuk duron dot as komplimentet e meshkujve. E pyetur se për çfarë e komplimentojnë më shumë, ajo tha:

“Kam djalin 5 vjeç, nuk mund të flas për këtë”.

Ndërsa shtoi, se u drejtohet atyre që e ngacmojnë me shprehjen: “Ik o djalë, unë kam çunin sa ty!”.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *