Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Nuk ka të ndalur dhuna në familje/ Rrahu bashkëshorten, arrestohet 37-vjeçari

Një 37-vjeçar është arrestuar ditën e sotme në Sarandë pasi sipas Policisë ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

L.K., banues në Xarrë, Konispol, ka dhunuar për motive të dobëta bashkëshorten e tij 31 vjeçe, ndërkohë ai do të hetohet nga Prokuroria për veprën penale “Dhunë në familje”.

Njofiti i Policisë:

Policia ka arrestuar në flagrancë shtetasin L.K., 37 vjeç, banues në Xarrë, Konispol.

Arrestimi i tij u bë pasi dyshohet se ky shtetas ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij 31 vjeçare, për motive të dobëta.

Materialet iu referuan Prokurorisë në ngarkim të tij për veprën penale “Dhunë në familje”.

(F.FJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *