Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Nuk ka paqe për Icardin, gazeta pariziene e kritikon edhe pas golit

Një gol që e priste më shumë se kurrë, për ta çliruar nga një gjendje psikologjike e vështirë. Mauro Icardi ka realizuar në Champions me fanellën e PSG, edhe pse me portën thuajse të boshatisur. Argjentinasi, megjithatë, sipas “Le Parisien”, ka zhvilluar një ndeshje të dobët dhe vazhdon të ketë probleme sa i përket përshtatjes me skuadrën dhe skemën.

“Shokët e ekipit kanë pasur vështirësi që ta gjejnë në fushë dhe të bashkëveprojnë. Mungesë shpërthimi. Por, kur duhet të shënojë golin, gjendet në vendin e duhur”.

Për gazetatën pariziene, “Le Parisien”, paraqitja e tij ishte normale. Më mirë se ai, në fakt, kanë qenë Thiago Silva, Kimpembe, Gueye, Verratti dhe Sarabia.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *