Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Nuk ka bërë publike asnjë lidhje, Kida zbulon nëse ka gjetur ‘shpirtin binjak’

Kida ka qenë e ftuar në premierën e emisionit “Shiko Kush LUAN” .

Sikurse të gjithë të ftuarit e tjerë edhe Kida nuk ka mundur t’i shpëtojë sfidës “Ndaje ose haje”.
Këngëtares iu bë një pyetje që të gjithë janë kuriozë: “A ka patur ndonjëherë Kida të dashur sepse asnjëherë nuk kemi dëgjuar për një lidhje dashurie nga ti?!

Për t’i shpëtuar ushqimit të shpifur këngëtarja vendosi të flasë duke treguar se nuk është një lidhje dashurie dhe nuk e ka ende shpirtin binjak.

Epo fansa të dashur si duket Kida do jetë “single” dhe për një kohë të gjatë pasi karriera është në planet e saj të para dhe shumë shpejt do dëgjojmë HIT-e të reja.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *