Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Nuk jemi vetëm”, Basha reagon për ndihmat e SHBA-së: Ndihma kaq të nevojshme

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar me një postim në rrjete sociale në lidhje me ndihmat e dhëna nga SHBA në paisje dhe veshje mbrojtëse për personelin tonë shëndetësor

“Nuk jemi vetëm” ,- thotë Basha duke iu referuar aleatit strategjik.

Postimi i plotë

Falenderime dhe mirënjohje

@USAmbAlbania

dhe aleatit tonë strategjik

për ndihmat kaq të nevojshme në paisje dhe veshje mbrojtëse për personelin tonë shëndetësor! Nuk jemi vetëm”! #ditemetemira

Fjalët Kyce

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *