Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Nuk gjen qetësi toka, edhe Greqia goditet nga një tërmet i fuqishëm

Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.1 sapo ka rënë në Greqi.

Epiqendra e tërmetit është në Kretë, ndërsa lëkundjet janë ndjerë thuajse në të gjithë Greqinë. Akoma nuk dihet nëse ka rënë në zonë të banuar dhe nëse ka shkaktuar dëme.

Pritet që të pasohet nga goditje të tjera, por që zakonisht janë me një intesitet më të vogël.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *