Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Nuk flisnin me njëri-tjetrin, Stresi zbulon arsyen e sherrit të tij me Ledrin

Dikur Stresi dhe Ledri ishin miq të mirë e madje shiheshin shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit. Mirëpo më vonë raportet mes tyre u përkeqësuan dhe pati kunja publike.

Pas disa vitesh, Ledri dhe Stresi i rregulluan marrëdhëniet dhe kanë nisur të flasin sërish. Së fundmi në një intervistë për “Prive”, Stresi ka treguar se arsyeja e prishjes së raporteve mes tyre ka qenë një hatërmbetje.

“Unë nuk e kam sharë Ledrin. Mes shokëve ka hatërmbetje por unë asnjëherë nuk i kam kaluar limitet. Kam karakter të fortë. Kemi raport shumë të mirë prej fillimit, janë divergjencat mirëpo jemi shumë mirë bashkë”, u shpreh Stresi.

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *