Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Nuk flasin prej vitesh, fotoja që bëri bashkë Encën dhe Beatrix Ramosajn (FOTO)

Dy këngëtaret shqiptare Enca dhe Beatrix Ramosaj dikur ishin shoqe të ngushta në kohën kur studionin së bashku në Lice.

Por që në momentin kur në një koncert të Liceut si soliste duhet të këndonte Beatrix, por në çastin e fundit këtë vend ia mori Enca, nuk flasin më me njëra-tjetrën.

U bënë vite tashmë dhe vajzat shpesh kanë ironizuar njëra-tjetrën.

Beatrix ironizoi Encën duke i publikuar një foto ku shihej qartë se ajo ishte e modifikuar me fotoshop. 

Pas kësaj Enca shpërtheu me një statuss ku e akuzonte se ajo ishte xheloze për të
pas shumë kohësh të dyja vajzat kanë postuar të njëjtën foto.

“Përpara se të mbarojë viti 2017, më thuaj diçka që ke dashur të ma thuash dhe s’ma ke thënë dot.”- shkruajnë dy ish-miket.

 (F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.