Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Nuk është hotel që shkon dhe paguan/ Do bëhet kafja 1 euro, do pendohemi ditën që do hyjmë në Europë”

Historiani Neritan Ceka i ftuar në emisionin “360 Gradë” tha se ditën që do të hyjmë në Evropë do të pendohemi, duke filluar që nga kafja që do bëhet 1 euro.

Ceka shprehet se ne sjemi të përgatitur dhe do të shkojmë si cjapi te kasapi me këtë strukturë dhe ekonomi që kemi.

Gjithashtu historiani thotë se Europa nuk është një hotel që shkon dhe nuk paguan.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *