FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Nuk e meriton famën që ka”, 2 me 1 për Samanta Karavellën, ja si i përgjigjet Young Zerkës

Emisioni i kaluar i “Shiko Kush Luan” bëri bujë të madhe në mediat rozë për shkak të përgjigjeve të këngëtarit Young Zerka ndaj këngëtares Samanta Karavella e më pas për kundërpërgjigjet e kësaj të fundit.

Duket se kësaj here ishte radha e Samantës për të thënë atë që mendon për Zerkën në këtë program.

Këngëtarja shqiptare ishte një nga të ftuarat e mbrëmjes së sotme në “Shiko Kush LUAN” ku në lojën “Këmbët në…” iu desh të zbulonte emrat e dy personazheve ka dëshirë të bëjë bashkëpunim dhe dy të tjerë që nuk i ka fare si opsion për diçka të tillë.

Pasi përmendi Ardit Gjebrenë dhe Aurela Gaçen si emrat e saj të preferuar u ndal tek ata që nuk do bënte asnjëherë bashkëpunim:
“Ronela dhe meqë më përmendi tek loja e “Paintball” herën e kaluar, dikush që nuk kam qejf është Young Zerka”.

Fjalët Kyce

Palët politike u ulën në tavolinë për Reformën Zgjedhore, mendoni se është arritur një marrëveshje mes liderëve kryesorë dhe për çështje të tjera?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *