FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Nuk e dimë se ç’u bë me vajzën me bikini, por Drini Zeqo paska nisur një histori të re dashurie!

Drini Zeqo shumë rrallë është bërë pjesë e faqeve rozë për romancat e tij.

Një ndër figurat publike të televizionit shqiptar, është treguar gjithnjë i kujdesshëm, pavarësisht interesit të madh që ka ndaj tij.

I ftuar në shkurt  në “Mos i Fol Shoferit” në Ora News ai la të nënkuptohej se është ende beqar.

Kur moderatorja e pyeti nëse puna me orare të zgjatura e lë pa jetë sociale, 36-vjeçari tha: “Të lë. Më ka lënë pa martuar.”

Në shtator të 2018-s ishte hera e fundit që Drini u përfol për një lidhje me një vajzë mjaft simpatike.

Spikeri i lajmeve të “Tv Klan” Drini Zeqo, u kap mat në plazh me një femër misterioze.

Gazetari thuhej se kishte kaluar fundjavën në Dhërmi me vajzën me bikini dhe trup elegant.

Nuk e dimë nëse dyshja ishte në një lidhje, e megjithatë moderatori e mohoi disi kur tha që puna të lë pa martuar.

Gjithsesi, deklarata e tij e fundit na lë të kuptojmë se Drini mund të ketë nisur një histori të re dashurie:

“Nuk jam i sigurt nëse jemi takuar në kohën e duhur, por meqë jemi të dy këtu, le të përpiqemi të bëjmë më të mirën”, shkruante ai pak orë më parë.

Me kë ta ketë vallë?

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *