Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashJetë dhe stilShowBizTe FunditTe Gjitha

“Nuk dua ta humbas…”, Brian Green dhe Megan Fox ndahen pas 10 vitesh martesë. Kush është reperi që ka hyrë në mes

Brian Austin Green ka konfirmuar se ai dhe Megan Fox-i janë ndarë pas gati 10 vitesh martesë. Gjatë episodit të fundit të podcastit të tij, “Me Brian Austin Green”, ish-ylli i 90210 foli për ndarjen e tij nga aktorja.

Ai dhe aktorja i “Transformuesve” filluan së pari lidhjet në 2004, duke u fejuar dy vjet më vonë. Ata u martuan në Hawaii në vitin 2010 dhe kanë tre djem së bashku: Noah, shtatë vjeç; Bodhi, gjashtë vjeç dhe Journey, tre vjeç.

Ndërsa fliste për ndarjen e tij nga 34-vjeçari, Green tha se çifti janë “duke u përpjekur të ndahen” që nga fundi i vitit 2019 në mënyrë që ata të “kuptojnë se çfarë është jeta tani”.

“Unë gjithmonë do ta dua atë,” tha 46-vjeçari. “Dhe unë e di që ajo gjithmonë do të më dojë dhe unë e di për sa i përket familjes ajo që kemi ndërtuar është vërtet e mrekullueshme dhe me të vërtetë e veçantë.”

Green shtoi se ata do të shkonin me pushime së bashku si një familje, dukej emocionuese ndërsa përshkroi lidhjen e ngushtë që ai dhe Fox kishin krijuar gjatë viteve.

“Ai është një aspekt i panjohur, kam një si gropë në stomak. Me të vërtetë nuk dua që Megan dhe unë të jemi në mosmarrëveshje. Ajo ka qenë shoqja ime më e mirë për 15 vjet dhe nuk dua ta humbas atë. ”

Gjatë podcastit, Green përmendi edhe miqësinë e Fox-it me reperin Machine Gun Kelly, emri i vërtetë i të cilit është Colson Baker.

Në dritën e fotografive që u shfaqën kohët e fundit të Fox dhe Baker duke kaluar kohë së bashku, Green tha: “Ata janë miq në këtë pikë”.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.